UDDO laureatem Doskonałości Roku 2021

Seria z olejem tsubaki marki UDDO została laureatem konkursu Doskonałość Roku 2021 magazynu „Twój STYL” w kategorii Kosmetyki naturalne, Pielęgnacja twarzy i ciała. To 27. edycja konkursu.

Wyróżnione zostały: lekka pianka do twarzy, olej tsubaki, krem na dzień, krem na noc, maska do twarzy, peeling do ciała oraz tonik do twarzy. Doceniono przede wszystkim wysoką zawartością składników pochodzenia naturalnego przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej skuteczności.

Esencjonalne, pachnące, zmysłowe. Kremy, pianka, tonik, maska, olej, peeling z olejem tsubaki, masłami, glinką, hydrolatem z róży i witaminami – jest moc – mówi prowadząca gali, Joanna Nojszewska.

Maska do twarzy, peeling do ciała i krem na noc UDDO zawierają aż 98% składników pochodzenia naturalnego. Oczyszczająca pianka i krem na dzień – 96%. Z kolei tonik do twarzy – 95%, a olej tsubaki – aż 99%. W składach wszystkich kosmetyków znalazł się olej z kamelii japońskiej – jeden z najskuteczniejszych naturalnych środków do pielęgnacji zarówno włosów, jak i skóry, od wieków stosowany w tradycjach Dalekiego Wschodu. Inspirowani azjatyckimi rytuałami piękna eksperci z UDDO opracowali wysokiej jakości formuły, pielęgnujące różne rodzaje cery.

W imieniu właściciela i twórcy marki UDDO chcę gorąco podziękować kapitule konkursu Doskonałość Roku Twój Styl za przyznanie prestiżowej nagrody w kategorii kosmetyki naturalne – twarz i ciało. Postawiliśmy sobie wysoko poprzeczkę, tworząc markę kosmetyków naturalnych, która jest esencją harmonii i prostoty inspirowanej japońskimi rytuałami. Serdecznie dziękujemy za uznanie dla UDDO – mówi Paulina Makowiecka.

Producent kosmetyków stawia na gwarantowanie przyjemnych doznań w czasie codziennej pielęgnacji. Marce przyświeca idea połączenia tradycyjnych metod kuracji i najnowszych rozwiązań technologicznych. Doskonałość Roku to pierwsze takie wyróżnienie. Produkty pojawiły się na rynku w sierpniu tego roku w sklepie Nutridome.

Galę poprowadził Jacek Szmidt – redaktor naczelny „Twojego Stylu” wraz z Joanną Nojszewską. Produkty oceniane były w ramach ośmiu kategorii: kosmetyki superekskluzywne, ekskluzywne, niszowe, popularne, polskie, profesjonalne, apteczne, naturalne i organiczne oraz męskie. W damskim jury zasiadły aktorki: Magdalena Cielecka, Agnieszka Grochowska i Joanna Kulig. Towarzyszyły im Urszula Dudziak – piosenkarka, dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka – lekarza dermatolog, a także Monika Krokiewicz – członek zarządu Wydawnictwa Bauer. Ławę sędziowską uzupełniła Ewa Sarnowicz, kierownik działu uroda „Twojego Stylu”.

Wśród laureatów znalazły się produkty tak znanych i cenionych marek jak Dior, Lancôme, Nivea czy Ziaja. W gali uczestniczyły m.in. Krystyna Janda oraz Ewa Chodakowska. Zwycięscy plebiscytu otrzymali statuetki wykonane przez projektantkę Magdę Dąbrowską. Sponsorem nagród jest YES – sklep jubilerski.

W poprzednim roku wyróżnione zostały szampon i odżywka Manaya – także dostępne w Nutridome. Oferta sklepu zawiera kosmetyki wyróżnione również w innych konkursach, m.in. Glammies i Elle Beauty Poland Awards. Nutridome wyróżnia filozofia selekcjonowania kosmetyków pod względem jakości i skuteczności. Dlatego w asortymencie znajdują się jedynie starannie przetestowane przez ekspertów produkty do pielęgnacji.

[Materiał prasowy]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.