Reklama

Zapraszamy do reklamy na portalu TygodnikZdrowie.pl

* Artykuły sponsorowane – czas emisji do uzgodnienia (co najmniej rok, z opcją pozostawienia na stałe). Koszt: 50 zł brutto (z max 2 linkami), 40 zł brutto (z max 1 linkiem), 30 zł brutto (bez linków). Treść artykułu musi nawiązywać do tematyki serwisu. Wydawca ma prawo odmówić publikacji artykułu rażąco odbiegającego od tematyki portalu oraz sprzecznego z polskim prawem. Szczegóły techniczne: maksymalna objętość tekstu 2 strony A4; możliwość zamieszczenia logo, grafik i zdjęć w treści artykułu; możliwość embedowania filmu. Autor artykułu musi mieć nieograniczone prawo do publikacji zdjęcia (loga) lub musi być jego właścicielem.
* Reklamy banerowe – baner ofertowy lub kierujący do serwisu zleceniodawcy – może być umieszczony w nagłówku lub panelu bocznym naszej witryny.

Nasz aktualny szablon strony umożliwia emisję reklam w następujących formatach:
Nagłówek (728×90 px) lub 750×100 px) – cena 10 zł/dzień
Panel prawy (wymiary w pikselach: poziom x pion):
300×250 px – cena 5 zł/dzień
300×500 px – cena 10 zł/dzień
300×600 px – cena 15 zł/dzień
Reklamy emitowane są na stronie głównej i wszystkich podstronach.
Podane ceny są cenami BRUTTO. Zlecenia przyjmujemy na minimum 10 dni emisji. Uwaga – reklamy płatne wyświetlane są na najwyższej pozycji w panelu bocznym.
Rabaty:
Zlecenie emisji na 1 miesiąc – rabat 10%
Zlecenie emisji na 2 miesiące – rabat 20%
Zlecenie emisji na 3 miesiące – rabat 30%
* Redakcja portalu TygodnikZdrowie.pl przyjmuje do realizacji gotowe projekty. Do emisji przyjmujemy reklamy w wersji statycznej (ewentualnie z drobną animacją, nie zakłócającą odbioru). Emitujemy wyłącznie reklamy zgodne z tematyką serwisu. Redakcja portalu TygodnikZdrowie.pl nie stosuje reklamy mailingowej.
* Portal medyczny TygodnikZdrowie.pl prowadzony jest przez Wydawnictwo Markowa Turystyka, które nie jest płatnikiem podatku VAT (wystawiamy faktury na kwotę brutto).
* Wydawca serwisu zastrzega sobie prawo zmiany wyglądu serwisu w dowolnym czasie.
* Warunki płatności uzgadniamy drogą elektroniczną. Faktury wysyłamy listem poleconym.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty !!!

Kontakt: redakcja[at]tygodnikzdrowie.pl lub markowaturystyka[at]wp.pl